گسترش سوم حرم در مکه

 
افتتاح توسط خادم الحرمین الشریفین ملک سلمان، که خدا او پنج پروژه در گسترش عربستان سوم از مسجد بزرگ مکه، از جمله گسترش، مربع، تونل ها و خدمات ساختمان، اولین جاده های حلقه محافظت می کند. او متولی جریان از دو مسجد مقدس، بر روی مدل از کل پروژه گسترش مسجد جامع، و عکس هایی که حاوی عناصر و اجزای سازنده طرح توسعه، گوش دادن به توضیح در مورد آنها.

رئیس کل از مسجد جامع و مسجد پیامبر و انداخت دکتر شیخ عبدالرحمن بن عبدالعزیز SUDAIS کلمه بلند عمیق ترین تشکر و قدردانی، قدردانی و تشکر به خادم دو مقدس در این پیشنهاد را از دو مراقبت جلیل و بالا مراقبت، دعا به خدا به آن را در تعادل از آثار خوب است.

او از باز کردن این گسترش تاریخی اسلامی چسب مناسب، Balija تاریخی و شب، و یک بغل کردن برکت در بازیگران برج جوزا توصیف، نرم پانوشتها و ستاره دار Braiha و Ouachiha، جو به انتظارنشسته بودند از ایمان، هاب افتخار Tzvha، به افتخار از محل و مکان، زمان و مناسبت.
SUDAIS گفت: «این گسترش تاریخی شامل مجموع فضاهای برای کل پروژه 000 است. 470. 1 متر مربع و می توانید از مسجد جامع به بیش از 000،850 جای دهد. 1 سرم، درب اتوماتیک و پروژه توسط کنترل خصوصی از پروژه پس از 78 درب اتاق بابا مدیریت

او گفت: “خادم الحرمین الشریفین است امت اسلامی Athvtm در شرق و غرب تصمیم گیری ها و پروژه های بزرگ دانا، می آید در خط مقدم و اوج مسجد اعظم مکه و گسترش مسجد پیامبر.

او اشاره کرد که این پروژه شامل سیستم های پیشرفته، از جمله سیستم صوتی با مجموع 4524 هدفون هدست، و همچنین سیستم کنترل آتش تیرهای تعداد کل پرتوهای سیستم هشدار دهنده با یک دوربین برای کل 6635 سیستم های ساختمان و بهداشت به عنوان یک مکش گرد و غبار مرکزی.

او توضیح داد که این ساختمان نیز شامل جنبه های آب زمزم در زمزم سیستم آب سرد یکپارچه با تعداد کل طبقات زمزم 2528 خلیج، ارائه خدمات و مکان های نماز نقش های مختلف و ارتفاعات مختلف ویژه ای به صورت موازی آمده با افزایش تعداد زائران و بازدید کنندگان که Ciodon این پروژه تاریخی، مشکل ازدحام برای همیشه. وزیر تاکید کرد که این دستاورد تاریخی خواهد شد تأثیر مثبت رهبری در تاکید بر نقش فرهنگی این کشور پر برکت و عملکرد دو مسجد مقدس، در نامه خود از بزرگ اسلامی خوب گسترش، امنیت و اعتدال، صلح و عشق است.

وزیر مالیه دکتر ابراهیم بن عبدالعزیز عساف، تبریک به خادم دو مقدس و همه مسلمانان در این مناسبت تاریخی که در آن راه اندازی بزرگترین گسترش مسجد جامع، اشاره به این که از افتتاح این پسوند عربستان، سوم پسوند آمدن بسط تاریخی قبلی که به دستور او بنیانگذار اعلیحضرت پادشاه خدا آغاز شد روحش و تکمیل شده توسط اعلیحضرت پادشاه سعود الفیصل، و سپس گسترش متری شرقی که در زمان سلطنت شاه خالد، و سپس گسترش مسجد از طرف غرب، که در زمان سلطنت ملک فهد صورت گرفت، و سپس گسترش تلاش در زمان سلطنت ملک عبدالله، پس از این گسترش عمده دستور ملک عبدالله آغاز شده، و در زمان سلطنت تکمیل خادم الحرمین الشریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز.

العساف گفت که طرح جامع برای توسعه سوم بزرگ عربستان از مسجد جامع شامل اجزای اصلی، عبارتند از: ساخت و ساز گسترش اصلی مسجد جامع و گسترش تلاش، که قبلا توسعه مربع در نهایت خارجه، پل ها و تراس ترکیب به خدمات مرکزی و خدمات تونل و ساختمان های امنیتی، بیمارستان ها، تونل ها پیاده و ایستگاههای حمل و نقل و پل منجر به باز دانشگاه و اولین جاده حلقه در اطراف مسجد بزرگ و منطقه زیرساخت، از جمله نیروگاه های انرژی، مخازن آب و زهکشی. او اضافه کرد که خادم الحرمین الشریفین افتتاح در این شب پر برکت پنج پروژه اصلی، یعنی: ساخت و ساز و توسعه اصلی مربع پروژه پروژه و پیاده پروژه تونل ها و پیش نویس ایستگاه خدمات مرکزی به دانشگاه و اولین پیش نویس جاده کمربندی.

وی تاکید کرد که تمام اعداد و آمار نشان می دهد قدر از دستاورد، که در نهایت به آسایش و آرامش Taivin و گاه متضاد، و جماعت با هدف، اشاره کرد که گسترش پروژه ساختمان رئیس جمهور متشکل از شش طبقه از نماز و 680 پله برقی و 24 دستگاه آسانسور برای معلولان و 21 هزار توالت و معادی.

زیر که خادم الحرمین الشریفین، با فشار دادن راه اندازی گسترش مسجد جامع، که شامل یک دروازه بزرگ شامل سه بخش هر بخش از Derftin و هر یک از آنها 18 تن موفق با یک دکمه کنترل ساختمان از راه دور و برگزار گسترش، که ساختمان آن از سه طبقه تشکیل در یک ساختمان مسطح 000 . 320 M2، با ظرفیت 300 هزار نمازگزار را نیز افتتاح خدا عرصه گسترش است که Mstahha 175 هزار M2 ذخیره کنید، و می توانید در مورد 000 جای دهد. 330 سرم. و افتتاح ممکن است خدا پیاده محافظت، که شامل پنج تونل برای عبور و مرور به انتقال از دانشگاه به منطقه زیارت و Jarwal از هزینه های اختصاص داده چهار نفر از آنها برای حمل و نقل مهمانان خانه خدا با اورژانس و امنیت آهنگ پنجم اختصاص داده، با طول این تونل در مورد 5300 متر است، علاوه بر خدمات مرکزی پیچیده شامل نیروگاه ژنراتور پشتیبان گیری و خنک کننده آب و فاضلاب مخزن جمع آوری و آب پمپ ها، آتش نشانی، و پیش نویس اول از جاده حلقه، که در داخل منطقه مرکزی واقع شده و Eetmd 4600 متر طول و شامل پل و تونل برای انتقال از منطقه مرکزی به خارج با سه خط در هر جهت.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديوالتعليقات مغلقة.


Flag Counter