(العربية) الأوسمة والجوائز

Burs ve ödüller tarafından alınan

* Ve birinci tabakanın King Abdulaziz Kanat.

* Sam bin yıl 1985 -vrence Paris şehrinin kurulmasından sonra = Paris’te Cumhurbaşkanı Jacques Chirac tarafından madalya taklit.

* Sam entelektüel etkinlik 1989 -amor = Casablanca Kral Hassan II Madalyası taklit.

* Bosna Hersek Altın -sraevo = desteği ve Bosna-Hersek Kurtuluşu için çabalarının Madalyası.

* Bosna ve Hersek’teki İslam ve Müslümanların destek çabalarının birinci sınıf-Saraybosna Ocak 2010 m = tanıma Bosnalı İslam ihale katıldı.

* Geç Filistin Devlet Başkanı Yaser Arafat’tan = olağanüstü çalışmalarından dolayı 1998 yılında Kudüs Yıldızı Nişanı Filistin halkının hizmetinde cesaret ve fedakarlık gösterir.

* Sam Sktona Filipinler 1999, yardım kuruluşları ve yaptığı katkılardan dolayı ve Filipinli Krallık’ta işçileri ve Filipinler’e yaptığı dostluk yardımcı defalarca sayısı için İslam Kültür kavramını teşvik etmek ve geliştirmek için çabalarını aktif insani etkinliklere katılım ve destek tanıma Filipinler Cumhuriyeti en yüksek dekorasyon.

* Senegal büyük madalya Temmuz 1999 m Senegal Cumhuriyeti en yüksek dekorasyon. Ve Senegal ziyareti sırasında madalya Senegalli Cumhurbaşkanı Abdou Diouf taklit.

1422 May 2001 m ** Sam Yemenli birlik Aden sıfır Yemen ziyareti sırasında Madalya eski Yemen Devlet Başkanı Ali Abdullah Salih’i taklit.

* Krallık insani hizmet Engelli Çocuklar Derneği Ödülü. Riyad

* 1429 Kljugi.cefr Şubat 2008 m Körfez İşbirliği Konseyi insani çalışmalarından dolayı Bahreyn Ödülü

* Özel Olimpiyatlar Uluslararası Krallık’ta engelli hizmet veren çabalarından dolayı 2009 Aralık ayında Mntqhalcherq Doğu ve Kuzey Afrika Muharrem 1431 Ödülü ve özürlülük alanındaki bilimsel araştırmaları teşvik etmek.

* Birleşmiş Milletler dünyadaki yoksulluğun etkilerini azaltmak için kalkan.

* Sanat Mekke 21 bahar 1429 29 Mart Büyük literatürde rolüyle tanınması ve şükran Umm Al Qura Üniversitesi 2008 m ilk ayı Onursal Doktora.

* Delhi, Hindistan, 29 Rabi 1431 14 Nisan yılında Milia Islamia’ya Üniversitesi’nden fahri doktora, eğitim ve mükemmelliği desteklemek için yaptığı insani çabaları ve hayırsever taahhüt tanınması 2010 m Hindistan’a yaptığı resmi ziyaret sırasında, küresel bir devlet olarak kabul edilmiştir.

* Burs Baden-Powell İzci İsveç Majesteleri İsveç Carl XVI Gustaf Kralı tarafından Şubat 2008’de 1429 AD sıfır.

* Madalya “idi” Almanya 19/06/1431 AH 05/02/2010 M. Almanya’ya yaptığı resmi ziyaret sırasında bilim alanında yaptığı katkılarından dolayı Berlin Brandenburg Bilimler Akademisi’nde “onu verdi.

* Nedeniyle çabaları Medine İslam Üniversitesi yılı 1432 29 Mart 2011 m) Suudi devleti 24 saniye bahar tarihinin Fahri doktora ve Suudi tarihini koruyarak üstün teklifler ve çeşitli alanlarda farklı yerde izlemek.

* Arap ve İslam ülkeleri konulara doğru cesaretini tanınması Şam’da Arap Parlamentosu Arap Parlamentosu (birinci sınıf) 2015/05/17, Sipariş.

* Yüksek kolye Msr.qldh Mısır Cumhurbaşkanı Abdel Fattah el-Sisi Cumhuriyeti Nil Mısır Nisan 2016 Grand Yaka.

* Türkiye, Nisan 2016 Cumhuriyet Sipariş Türk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye Cumhuriyeti birleştirmek iki ülke arasındaki güçlü ilişkinin bir ifadesi Nişanı teslim


Flag Counter