Досягнення і нагороди

Досягнення і нагороди, отримані

* І Король Абдулазіз Кушак першого шару.

* Сем тисячу років після заснування міста Парижа -vrence 1 985 = наслідував медаль президента Жака Ширака в Парижі.

* Сам інтелектуальний коефіцієнт корисної дії -amor +1989 = імітували медаль короля Хасана II в Касабланці.

* Медаль Боснії і Герцеговини Золотий -sraevo = підтримку і зусилля для звільнення Боснії і Герцеговини.

* Реєстрація боснійської ісламський конкурс першого класу Sarajevo січня 2010 м = знак визнання його зусиль на підтримку ісламу і мусульман в Боснії і Герцеговині.

* Орден Зірки Єрусалиму в 1998 році від покійного палестинського президента Ясіра Арафата = визнання виняткової роботи показує, мужність і самовідданість у служінні палестинського народу.

* Сем Sktona Філіппіни 1999 року, найвищий прикрасою Республіки Філіппіни в знак визнання активної участі в гуманітарній діяльності і підтримки благодійних і його зусиль з розвитку і вдосконалення концепції ісламської культури за внесок і за кількість багато разів, які допомогли робочим філіппінських в Королівстві і його дружбу на Філіппінах.

* Сенегал Найбільша медаль липня 1999 м вищою нагородою Республіки Сенегал. І імітував медаль президента Сенегальский Абду Діуф під час свого візиту в Сенегал.

** Сем Єменський єдність Адена нуль в 1422 в травні 2001 року м імітували медаль колишнього президента Ємену Алі Абдалла Салех в ході свого візиту до Ємену.

* Премія-інтернат для дітей в Асоціації гуманітарної служби в Королівстві. Ріяд

* Приз Бахрейну за гуманітарну роботу Ради зі співробітництва в Перській затоці в 1429 Kljugi.cefr лютого 2008-у

* Спеціальна Олімпіада Міжнародна премія для Mntqhalcherq Сходу і Північної Африки Мухаррам 1431 в грудні 2009 року за його зусилля в служінні інвалідів в Королівстві і заохочувати наукові дослідження в області інвалідності.

* Організація Об’єднаних Націй щит, щоб зменшити наслідки бідності в світі.

* Почесний доктор мистецтв Мецці 21 перший місяць весни 1429 29 березня 2008-у від Умм Аль-Кура університету в знак визнання і подяки за його роль у великій літературі.

* Почесний доктор Університету Милия Ісламія в Делі, Індія, 29 Рабі тисячу чотиреста тридцять один 14 квітня, 2010 м, в знак визнання за його гуманітарні зусилля і філантропічної прихильність підтримці освіти і передового досвіду була визнана в якості глобального держави, під час його офіційного візиту до Індії.

* Стипендія Баден-Пауелл Scout Швеція нуля в 1429 році нашої ери в лютому 2008 року Його Величність Король Швеції Карл XVI Густав.

Медаль “був” Німеччина 19/06/1431 AH 05/02/2010 М. надав йому “Академії Берлін Бранденбург наук в знак визнання його внеску в області науки, в ході свого офіційного візиту до Німеччини.

* Почесна докторська в історії саудівської державної 24 другий навесні року 1 432 29 березня, 2011 м) Ісламського університету Медіни, через його зусилля і видатні ставки в збереженні саудівську історії, а також відстежувати різні місця в різних областях.

* Порядок арабського парламенту (перший клас) 17.5.2015 арабського парламенту в Дамаску, в знак визнання його мужності по відношенню до арабських і ісламських питань націй.

* Великий комір Нілу Єгипет квітня 2016 року в Республіці вище намисто Msr.qldh президента Єгипту Абдель Фаттах аль-Сісі.

* Орден Республіки Туреччини квітня 2016 передав президенту Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом і Орденом Республіки Туреччини виразом міцних відносин між двома країнами, які поєднують в собі

* Почесний доктор в розвитку ісламського єдності, 19 серпня 1437 е 26 травня 2016 від короля університету Абдулазіза в Джидді.


Flag Counter