біографія короля

Зберігача Двох Святинь короля Салман бен Абдель Азіз Аль-Сауд (5 Шавваль 1354 AH / 31 грудня 1935) є король Саудівської Аравії VII, і прем’єр-міністром і верховним головнокомандувачем збройними силами, і син двадцятого й п’ятого з синів засновника короля Абдель Азіз бін Абдул Рахман аль-Фейсал Аль-Сауд, милість Божа..

політичне життя

губернатор Ер-Ріяд

Був початок входження в політичну роботу по 11 Раджаб тисячі триста сімдесят три АГ, відповідний 16 березня 1954 року, коли він був призначений губернатором провінції Ер-Ріяд від імені свого брата, принц Наїф бен Абдель Азіз, а 25 шаабана 1374 Н, що відповідає 18 квітня 1955 був призначений губернатором провінції Ер-Ріяд, він залишався в еміраті Ер-Ріяд 7 Раджаба 1380 Н, що відповідає 25 грудня 1960 року, коли він пішов з офісу. На 10 Рамадана одна тисяча триста вісімдесят два AH, відповідний 4 лютого 1963 року народження, виданого Його Величності короля Сауда бен Абдель Азіз Кабуса видав королівський указ про призначення його губернатором провінції Ер-Ріяд знову.
Під час інавгурації емірату Ер-Ріяді після зарубіжних гастролей, в тому числі: відвідати йорданську столицю в 1968 році, а також в якості голови народного комітету з надання допомоги жертвам Йордану, доставив другу партію пожертви громадян Ріяда регіону, а в 1969 році саудівська сили, розміщені програють на лінії фронту в долині річки Йордан король Йорданії Хусейн бен Талал і супроводжував його. У 1974 році він відвідав Кувейт, Бахрейн і Катар консолідувати позицію арабських, а в 1985 році він відвідав Париж, президент Франції Жак Ширак і наслідували і Сема більше тисячі років, щоб створити місто Париж. У 1991 році він відвідав Монреаль в Канаді, де виставка Великобританії відкрилася між вчора і сьогодні. У 1996 році він був прийнятий президентом Франції Жаком Шираком в Єлисейському палаці в Парижі під час свого візиту в столицю Франції.
Закінчивши його офіційний візит до Франції з офіційним візитом в Республіці Боснії та поставити з главою Боснії Алія Ізетбегович, правила культурного центру короля Фахда, місто Сараєво, було відкрито ряд Вищого органу зі збору пожертвувань для мусульман Боснії і Герцеговини проектів, як наріжний камінь принц Салман бін Абдул Азіз поставив в Сараєво, так як принц Салман бін Абдул Азіз відкрив бін Абдул мечеть короля Фахда Азіза в Гібралтарі. У 1998 році принц Пакистан, Японія, Бруней, Гонконг, Китай, Південна Корея і Філіппіни відвідали в рамках азіатського турне, спрямованого на розвиток відносин. У 1999 році він відвідав Філіппіни, президент Філіппін Джозеф Естрада “і імітували і Сем Sktona” найвищий в Філіппінської Республіки, в знак визнання за його підтримку благодійності та допомоги філіппінських робітників в королівстві, а в липні він відвідав Сенегал, президент сенегалець Абду і імітував найбільшу медаль гостей в Сенегалі. “

міністр оборони

Після смерті принца Султана бен Абдель Азіз, наслідний принц, заступник прем’єр-міністра і міністра оборони і авіації і генерального інспектора, а 9 зу-ль-хіджа 1432 AH, що відповідає 5 листопада 2011 Хранителем Двох Святинь, король Абдалла бен Абдель Азіз видав королівський указ про призначення його на посаді міністра оборони. У Великобританії, яка включає в себе наземні, повітряні та військово-морські і військово-повітряні сили оборони.
Під час інавгурації Міністерства оборони, в 3 квітня 2012 року, щоб відвідати британську столицю Лондон на запрошення він отримав від секретаря оборони Великобританії Філіп Хаммонд (в той час), щоб обговорити загальну ситуацію в регіоні і двосторонніх відносин між двома країнами. 12 квітня 2012 року його відвідав Сполучені Штати, і був прийнятий президентом Бараком Обамою в Білому домі був обшук ряд двосторонніх і регіональних питань, що становлять взаємний інтерес. І необхідність дозволити Сполученим Штатам свій порядок щодо Сирії та Ірану. Мадрид прибув в 6 червня 2012 року в гості до Королівство Іспанії офіційне запрошення міністра оборони Іспанії Педро Morines Aolaty, в ході якої вони обговорили ряд важливих файлів і обміну точками зору щодо поточних подій в регіоні.

наслідний принц

Після смерті князя Наїф бен Абдель Азіз, наслідний принц, заступник прем’єр-міністра і міністра внутрішніх справ і від 18 червня 2012 р Хранителем Двох Святинь короля Абдалли бен Абдель Азіз видав королівський вибір в якості наслідного принца і призначений заступником прем’єр-міністра і міністра оборони.
Під час своєї епохи, і з появою конкуренції і ясно, на азіатському континенті, європейські та американські континенти Півночі, в лютому 2014 року, тур, під час якого він відвідав Пакистан, Японію та Індію, яка стала політичним, економічним і стратегічним вага З цієї точки зору був важливий візит, щоб подивитися історію і майбутнє відносин між цими країнами. 17 лютого 2014 р н.е., він відвідав Японію, де він зустрівся з імператором Японії Акіхіто та прем’єр-міністром Сіндзо Абе.

Король Саудівської Аравії

Він повинен присягнути на вірність Зберігача двох священних мечетей короля Салман бен Абдель Азіз Аль Сауд, король Саудівської Аравії, в три секунди навесні 1436 Н, що відповідає 23 січня 2015 року нашої ери.

грозові пакети

У четвер, 5 джумада II 1 436 е – 26 березень 2015 король наказав Салмана розпочати штормові пакети проти процесу Хуті в Ємені і стояв із законним урядом Ємену і це, коли Royal Saudi Air Force повітряні бомбардування важко на міліції аль-Хутхі і сили ділянок в інтересах Ємену.

.


Flag Counter