Король Абдул Азіз

Король Абдул Азіз бін Абдул Рахман бін Фейсал (1293 Н \ 15 січня 1876 AD – 1373H \ 9 листопада 1953 м), засновником сучасної Саудівської Аравії і перший король Королівства Саудівська Аравія. Народився в Ер-Ріяд для правлячої сім’ї Аль Сауда в Неджде, і коли він досяг віку десяти він переїхав зі своєю родиною в Катарі та Бахрейні, а потім в Кувейт і були зустрінуті емір Мубарак аль-Сабах після перемоги Аль-Рашид, Вітаю князів Аль-Сауда, і провів своє дитинство. Його батько Абдуррахман ібн Фейсал Останні імами другого Саудівського держави.
Біганина Абдул Азіз бін Абдул Рахман і його послідовники, що перелічували сорок, шістдесят і сказали, чоловік, 21 років Рамадан 1319 Н \ 2 січня 1902 м, з Кувейту, прямуючи в Ер-Ріяд Зламати masmak форт, резиденції губернатора. І відновлення Ер-Ріяд, Абдул Азіз, перший будівельний блок в будівництві держави, і етап консолідації режиму. Після відновлення Ер-Ріяда, найбільш важливі етапи в історії Абдул Азіз, як він провів понад двадцять років в боях і війнах, на більш ніж одному фронті.
Король Абдулазіз відомий серед арабів в ім’я Абдул Азіз ібн Сауд, коли Захід титул в західних ЗМІ в 1934 році Отто фон Бісмарка і Наполеона араби арабів і Олівер Кромвель пустелі.

Відсоток

Чи є король Абдул Азіз бін імам Абдул Рахман бін Імам Фейсал бен Імам Турки бін принц Абдулла бін Сауд бін Абдулазіз бін Імам Мухаммад бін Сауд бін Мохаммед бін Султан бін Markhan бін Ібрагім бін Муса бін Рабіа бен Мані бін Рабіа Mureydi і Marada з Ханіфа з Бакра бін Wael бін Qasit, який закінчується в Рабіа ібн Низар бін Аднан бен заразною.

Його життя, перш ніж він прийшов до влади

Коли принц Мохаммед бін Абдулла Рашид заряд домінуючою Османській імперії під час Касим в цілому залишилося від міст Другого Саудівського держави, але Ер-Ріяд в той час був Абдул Азіз, 10 років, і коли вони наблизилися до упорядкований вперед Абдул Рахман бін Фейсал Абдулазіз йдуть в пустелю і насправді це зробив і почав війну між переднім Абдул Рахман і Аль-Рашид Абдул Рахман, але провал поразки і посів Ер-Ріяд пішов в Катар, Бахрейн і Кувейт прибув він оселився там і був емір Мубарак Аль-Сабах отримав Абдель Азіза Абдул Рахман і його батька. Коли він був в процесі навчання і зборів та методів ведення війни політики Кувейту Абдул Азіз і його переїзду в Кувейт в 1310 AH, де він залишався протягом восьми років в почалася війна між ним і аль-Рашида в рік 1318 AH і відводили Ер-Ріяд в 1319 AH.

Початок його царювання

У 1900 році відповідний 1318 AH, коли Абдул Азіз був 17 років, він запитав Абдель Азіз від свого батька, імама Абдель-Рахман, щоб дозволити йому відновити владу своєї сім’ї, але його батько не дозволив йому зробити це, від страху ворожого, який перевершував за чисельністю, оснащеності, але Абдул-Азіз, він умовив свого батька, він узяв компанію з 72 чоловіків, щоб відновити Ер-Ріяд в 1901 році, що відповідає 1319 AH після відбуття так в оазисі Yprin на краю порожнього кварталі на південь від Аравійського півострова і має те, щоб зібрати прихильників племен пустелі, щоб надати підтримку і підтримку йому через деякий час, люди втратили будинки Сауд. Потім він відправився в південні провінції знахідку, яка є виходом і Hawtat Бану Тамім, вогонь, лані і Ваді пропелленти, Fastrdha Аль Рашид в році одна тисяча триста двадцять одна AH / 1903. Qassim, а потім відновлений у 1905/1324.
Протягом двох років з моменту падіння Telia Ер-Ріяд, Ібн Сауд продовжував домінувати над іншими знахідки, який викликав сина Рашида шукати допомоги Османської імперії. Таким чином, він посилає влада, щоб перемогти його, і був в змозі змусити турецьке поразку Ібн Сауда, але він був в стані перешикувати свої сили після відходу турецьких військ через проблеми в постачанні на Аравійському півострові.
У 1334 AH / 1915 Британія вступила в договір або Даррен Катіф з Ібн Сауда, який руйнує землю під контролем Ібн Сауда захисту від ураження Ібн Сауд аль-Рашида лояльного Османської держави.
Абдулазіз (який намагався зберегти стан далеко від участі у війні не пробував), щоб робити будь-які наступальні дії проти Сина хороших сильних суперників.
У 1338 AH / 1919 почав Братство лоялістів короля Абдель Азіза, нападу на Шаріф Хусейн Шаріф Мекки в битві грунту і легким Alvaour контролем армії, щоб Таїф відкликав Шаріф Абдалла бен Хусейн аль-Хада в передмісті Таїф , До 1341 році AH 1922 був в змозі контролювати територію, яка перебувала під контролем Шаріф Хусейн бен Алі. Вінчає Абдул Азіз перемоги, перемігши Шаріфа Хусейна в 1344 г.х. / 1925 в тому ж році, в якому Брати-мусульмани зробили атаку на Трансиордании за наказом короля Абдель Азіза.

Хіджазі війна

Відхилено короля Абдель Азіза під час Першої світової війни від прийняття будь-яких військових дій проти Шаріфа Хусейна і зосередив свої зусилля на боротьбі сина Рашида зміщена Османської держави, але зіткнення між двома сторонами як в грунті і Khurmah про організації підпорядкованість будь-якої території, як вважає Абдул Азіз вони з землі ми знаходимо, в той час як Шаріф Хусейн бачить, що вони з Alhijaz.ovi Шабан 1337 AH / 1918 повзучість Абдулла, син Шаріф Хусейна “грунт” Bakom і зайняв після того, як майже вільний від неї сім’я і після того, як опір доти, як повний робочий день Bakom залишився в грунті, який відмовився, якщо захист грунту від Шаріфа і його армії, і вони мало.
Опір в Munif палац і кілька місць в грунті, до тих пір, як останній в замку Шанг і закінчився після заходу сонця в той же день, більшість Bakom повернувся, щоб звільнити Bakom Aatzala війну і неупередженість Братства і Mwalathm короля Абдель Азіза і Aatzalhm з війни через присутність лицарів Bakom з Шаріфом під комбрига Абдул Osais Бога, а також присутність лицарів Bakom з групою братів під прапором лідера Хазза жовтий.
Евакуації та пенсійні порядки принца Мохаммеда бін Ганнам Аміра Bakom. Це було двадцять четверте серпня, а на наступний день я прибув Brothers Band в грунт Bakom компаньйонів були Шаріф Абдулла бен Аль-Хусейн армії в Палаці Munif і навколо нього в грунті і так далі / Шабан / 251 337 AH.
Тому висновок про Bakom розділений на чотири секції, кожна секція має свою думку:
Розділ I: Вони в основному мають Відправлення війну з принцом Мухаммедом бен Ганнам.
Розділ II: Це ті, хто відмовився піти у відставку і мають опір і захистити грунт від Шаріфа і невелика кількість.
Розділ III: Вони приєдналися до армії Братів-мусульман на чолі з жовтим Хазза і інших шейхів Bakom.
Розділ IV: Вони були з Шаріфом армією, на чолі з Абдуллою Osais.
Після війни став Bakom грунту під правлінням короля Абдель Азіза, який оселився в протягом двох тижнів і організовує Hoanha озброює її народ, щоб приєднатися до армії мусульманського братства, на чолі з принцом Мухаммедом бен Ганнам Buqami.
Після цього Абдул Азіз прагне взяти Саудівську Аравію нейтральну позицію в Другої світової війни.
Після цього саудівські сили у війні 1948 року в Палестині брали участь.
Британський уряд усвідомили силу Абдул Азіз і контроль над більшою частиною Саудівської Аравії, поточної, і штовхнув його Абдель Азіза ібн Сауда провести договір Джіддскую з Англією в 1927 році, закінчив 1915 Даррен угоду, згаданого вище. У той же час, Абдул-Азіз є титул султана Неджда і аксесуарів до царя Неджд і Хіджаз.
Це рік 1346 AH в 1927 році 1351 1932 Абдул Азіз був в змозі контролювати більшу частину Аравійського півострова. Таким чином, він змінив названий в Неджд і Хіджаз в Саудівську Аравію, і, таким чином, став царем на зароджується Великобританії.
17 травня 1351/1932, король Абдул Азіз видав указ, оголошуючи об’єднання системи Королівства, визначають у четвер, 21 травня днів, щоб оголосити об’єднані під назвою “Саудівська Аравія”; всі частини Королівства Саудівська Аравія офіційно Vetohdt день 21-5 -1351 е / м 09/22/1932.
Досягнення під час його правління

Об’єднання здебільшого територій Аравійського півострова під назвою Королівства Саудівська Аравія.
Поява першого міністерства, встановленого в Королівстві Саудівська Аравія Міністерства закордонних справ і від його 1349/1930. Вона називалася Головне управління закордонних справ, а також перший секретар держави є принц Фейсал бін Абдул Азіз.
Поява Міністерства оборони в Великобританії, який був створений навесні другого року на тисячу триста шістьдесят п’ять 6 березня 1946 року, а був названий Агентство оборони раніше.
Поява міністерства внутрішніх справ і призначив принца Фейсала бен Абдель Азіз в 1350 AH / 1 931 AD міністра як безпеки і внутрішніх справ в рамках завдань держобвинувачення У 1370 Н, що відповідає 1950 році, прокурор звернувся до інтегрованої Міністерства внутрішніх справ
Створення Міністерства фінансів і називалося Головне управління фінансів та призначення Абдулли бін Сулайман аль-Хамдан, міністр ній
Рада Шури появи Королівства була механічній обробці від очного членів будівництва Королівський указ № 37 від 09/01/1346 Н / м 17.07.1927.
Провести перші вибори в державі це був рік одна тисяча триста сорок три AH / 1924
Створення Міністерства зв’язку в 1372 г.х. / тисяча дев’ятсот п’ятьдесят-три.
Перша комерційна система для появи суду в 1350/1931.
Перша система для банків з’явилися в 1347 г.х. / 1928.
Перша система управління хаджу в Саудівській появи випущеному в 1346 АГ.
Поява першої системи доріг і будівель у Великобританії в 1360 році.
Перша система для промислового і комерційного камери по зовнішньому вигляду Джидді в 1365 році.
Перша система для телефонів в появі Великобританії в 1356 AH.
Підстава першої системи об’єднати марки у 1369 році.
Створення першої системи блискавки в рік 1356 AH.
Створення першої системи швидкої медичної допомоги благодійної організації суспільства в 1354 AH.
Створення першої системи лікарень в Великобританії в 1354 AH.
Встановіть перший поліцейський директорат в Мецці в 1343 AH.
Перший лід завод в Королівстві підстави, виданого в 1338 AH.
Заснування перших саудівської місії з вивчення безпеки 1370 е.
Перша партія саудівської нафти в світі в рік тисяча триста п’ятьдесят вісім AH / 1939 AD і що порт Рас-Таннура в ненаголошений, який був відкритий на поле короля Абдель Азіза.
Поява першого королівського указу.
Поява першого королівського указу радіо було його 7/3/16/3996 від 23/09/1368 AH (1949 г.), де введення в експлуатацію короля Абдель Азіза до свого сина і його заступник були в Хиджазськой принца Фейсала контролюють радіо.
Створення міністерства сільського господарства в 1361 г.х. / одна тисяча дев’ятсот сорок два.
Створення саудівського валютного агентства був створений королівськими таїнств і 30/14/1/1046 № 1047, випущених 25 Раджаб 1370 АГ 20 квітня 1951 м і відкрив свій головний офіс в місті Джидді 14 мухаррама тисяча триста сімдесят дві г.х. / 4 жовтня 1952 м.
Створення Saudi Arabian Airlines, які так названі в день виклику. Що стало відомо в кінці п’ятдесятих Saudi Arabian Airlines.
Вона виникла ідея залізниці в 1367 році і його Anthih у 1371 е зв’язує Ер-Ріяд Даммам.
Rafha підстави провінції в рік 1370 AH.
Створення першої адміністрації в Великобританії, щоб піклуватися про молодих.
Створення Управління громадської хаджу в 1365 г.х. / 1946.
Вирок був оголошений, царський режим в 1351/1932.
Поставка кронпринца вперше принца Сауда бен Абдель Азіз.
Перенести титул султана Хиджаза і ми знаходимо в 1345 г.х. / 1926 до царя Хиджаза і Неджда.
Створення Ради міністрів в 1372 г.х. / 1953 а також призначення принца Сауда бен Абдель Азіз, голова.
Буріння першої нафтового родовища в 1359 г.х. / 1940 м поблизу Дахране.
Принц Сауд бін Абдул Азіз, призначення депутата до царя в центральних і східних районах і принца Фейсала бен Абдель Азіза, заступника царя в Хіджаз.
Кілька мечетей в Ер-Ріяд і відкриття декількох коледжів в Абха.
Ще одним досягненням короля Абдель Азіза, в тому, що король головує на засідання Рада Шури була зустріч називається засідання короля Абдель Азіза, тому що це останнє засідання під головуванням в його житті.
Війни.
Положення короля Абдель Азіза під час Першої світової війни

Політично на боці союзників, але з військової точки зору він не вживати ніяких дій, або взяти участь у будь-якій битві, якщо вони не ллють I. Насамперед в першу чергу як в його користь.
Британія була на протязі всього періоду до початку війни, щоб не входити в будь-які відносини з ним і стояти негативне ставлення до того, що показано кілька разів, щоб знайти якісь відносини зберігає його трохи балансу з постійним Оттоманської тиском проти нього, якщо після війни прискорили доступ до нього і призвело до переговорів про укладення Даррен договору, відомого як договір 18 Сафар 1334 AH / 26 грудня 1915 року нашої ери. Король Абдул Азіз упередженим і розглядати разом з Англією та її союзників проти Османської імперії та її союзників.
Бої під час об’єднання Королівства

Битва рік (Хіджра) Рік (AD) інша сторона
Битва відкриття Ер-Ріяд 1319 е = 1902 року сили сина Ajlan
Battle Dalam = 1320 е 1902 р Абдул Азіз сили втомленого Rasheed
Битва bekeriyah тисяча триста двадцять дві е 1904 року Абдул Азіз сили втомленим Rasheed
Битва shinanah 1322 е 1904 року Абдул Азіз сили втомленим Rasheed
Битва дитячого садка Муханов 1324 1906 Абдул Азіз сили втомленим Rasheed
Бойовий термінал 1325 AH 1907 війська Hamoud Султан Рашид і Мохаммед бін Абдулла аль-Муханов і Фейсал бін Султан Duweish
Battle Abe Просо 1329 е 1911 AFAS бін і ізгої візаж сили Aldat від Alroukh з Otaiba
Battle Ahsa 1331 е 1912 турецький гарнізон Палац Кут
Battle стручка 1 333 е 1915 війська Сауд аль-Азіз аль-Рашид
Battle Kinsan 1333 1915 е сили Орландо Блум Файли
Трапеза ставок 1336 1918 е плем’я сили засмагою Electric Company
Битва грунту 1337 1919-Шаріф сил Абдалла I Йорданії
Battle Hgela 1338 1920 е сили Хассан бін Айеда
Battle Harmalah 1339 1921 е сили Хассан бін Айеда
Битва sabilla тисячі триста сорок сім е 1929 Братство під керівництвом сил і Duweish Фейсала бін Султан Bejad
Битва Джебель Шаммара 1348 е 1929 року, на чолі з силами Абдул Азіз бін Фейсал бін Султан Duweish Братства
Battle Джазан 1351 1932 Хассан Ідрісса сили

американські відносини

У лютому 1950 року в маленькій і секретної місії, він послав посла США в Саудівську Аравію запит до Державного департаменту США, щоб допомогти Ібн Сауд для лікування хронічного артриту і страждали виснажливих травми. Він призначався для короля Абдель Азіза Аль Сауда, який був відомий на Заході просто як Ібн Сауда. І викликає біль в ногах і пухлина, викликані артритом значно обмежити його рух і змусило його використовувати в інвалідному кріслі, і коли він побачив, що американці, він назвав один з них, коли він “рухався тим ближче до нього, щоб почути його кістки скриплять.”
Цей запит прийшов в той момент, коли американо-саудівські відносини відзначені метушні. Це Сполучені Штати орендує аеропорт Дахран, але велика кількість саудівців, на чолі з духовенством, були консервативні і відкидають будь-американську військову присутність в своїй країні. Короля Абдель Азіза Аль Сауда сам раніше стриманий про визнання Америки Держави Ізраїль. Були ведуться переговори про те, як розділити прибуток нафтової компанії Aramco, які беруть участь у власності саудівського і американських компаній.
Незважаючи на те, серпень Сауд пройти операцію відкинута лікування він отримав, полегшили йому певний біль, так багато, що він почав, щоб відновити деякі обов’язки в управлінні справами держави, раніше покладених на його сина, і почав здаватися на інвалідного крісла, яке він постійно використовується, гастролюючи дуже комфортно і коліна повністю Mstqimitan.
Король Абдул Азіз підтримує національні і арабські питання

Стоп принц Рашед Аль Khuzai чітко і рішуче із засновником зусилля короля Абдель-Азіз Аль Сауд, щоб уніфікувати Аравійський півострів під назвою Саудівської Аравії і очистив колоніалізму і сіонізму і масонства клієнтів і в результаті був король Абдель Азіз Аль Сауд відмінно відносини, особливо з еміром, шейхом Рашидом аль-Khuzai, з арабського принца і лідер засновників багатьох націоналістичних рухів в арабському і ісламському світі, найвідомішим Bmnahith британського мандата в Левант і підтримку палестинської і лівійської революції також відомий його опозиція відкрито повстати проти йорданської монархії з приходом сім’ї Шаріфа Хусейна бен Алі і король Абдалла I до Емірату Трансиордании сходить принц Рашид ад-Khuzai йорданських Alfrehat племені, що правила велику площу Леванту, в тому числі деякі частини Палестини і звичайно Йорданії період османського панування, до приходу сім’ї Шаріф Хусейн бін Алі Хашемі Йорданії в той час очолював часу Принц Рашед Аль Khuzai Амір Snjqah Аджлун, як його називали, де влада князя Рашед Аль Khuzai площа емірату Трансиордании на додаток до частини Палестини в період османського панування, і король Абдель Азіз Аль Сауд підтримує відбиватися принц Рашед Аль Khuzai пряму і сильну підтримку обіймаючи його і дати йому захист його сім’ї та його послідовники Сенату і приймав протягом декількох років з 1937 року, і став принцом Рашед Аль Khuzai і його сім’ю і старійшин і лідерів, лояльних до нього в той час політичних біженців на короля Абдул Азіз бін Абдул Рахман бін Фейсал Аль Сауд, король Саудівська Аравія лихоманка і знову об’єдналися і прийшли безпосередньо пам’ятник революції Муджахід Шейх Ізз ад-Дін аль-Кассам в Палестині в 1935 році.
його смерть

Король Абдул Азіз бін Абдул Рахман Аль Сауд, помер від свого палацу в Таїф провінції регіону Мекки в часі: 4:36. Понеділок 1373H \ 9 листопада 1953 м. Після того, як вирок тривав п’ятдесят і два роки і досягли віку 77 Snh.ather від серцевого нападу після страждання від загартовування хвороби серця [26], і світ на хавійя [3], а потім його тіло було передано з аеропорту Таїф Ер-Ріяд, старий аеропорт, де його тіло було передано в молитві Ід в Ер-Ріяді у виконанні Мертвих молитви знову після того, як Магриб молитви, а потім перевели в Аль Oud кладовищі.

Сувенірна фото палац вікно в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді на середину квітня місяця 1948 м- місяць вітав рік тисяча триста шістьдесят сім AH архів Бюлетень Всесвітньої географії

спадкування суд

Король Абдул Азіз, батько всіх царів Саудівської Аравії, які є правонаступниками з 1953 року, від короля Сауда і короля Фейсала і короля Халіда і короля Фахда і королем Абдуллою, а потім король Салмана. У той час, яка виступає в якості наслідного принца, принц Мохаммед бін Наїф бін Абдулазіз Аль Сауда і положенням мандата кронпринца, принц Мохаммед бін Салман бен Абдель Азіз Аль-Сауд, онук короля Абдулазіза. Стаття II Основного закону від числа (а / 90), що рішення має бути обмежена синів засновника короля Абдель Азіз бін Абдул Рахман Аль-Фейсал Аль-Сауда і дитячих дітей, і що вибір з найсильнішого з них на суд рекомендував членам правлячої родини його доречності ради в управлінні.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديوالتعليقات

 1. whoah this weblog is great i really like studying your articles.
  Keep up the great work! You understand, lots of individuals are searching around for this information, you can aid them greatly.

 2. generic cialis online коментує:

  Hello1Bing1Bing1BinHello
  Hello1Bing1Bing1BinHelloSORYMEPLS
  A person essentially lend a hand to make seriously articles I’d state. That is the very first time I frequented your website page and up to now? I amazed with the research you made to make this particular publish extraordinary. Great activity!

 3. buy cialis коментує:

  An impressive share, I just given this onto a colleague who was doing slightly analysis on this. And he in actual fact bought me breakfast because I found it for him.. smile. So let me reword that: Thnx for the deal with! But yeah Thnkx for spending the time to debate this, I feel strongly about it and love reading more on this topic. If possible, as you turn into experience, would you mind updating your blog with extra particulars? It is extremely helpful for me. Massive thumb up for this weblog submit!

 4. https://www.schweizerknive.dk коментує:

  Woԝ, marvelous blog layout! How long have you been bⅼogging foг?
  yⲟu make blogging look easy. The overall look of your site is mɑgnificent, let alone
  the content!

  Feel free to visit my ѡeb-site; seje fߋldeknive (https://www.schweizerknive.dk)


Flag Counter