Розширення мечеті Пророка

 

Місто Медіна в даний час найбільше розширення в історії мечеті Пророка з моменту його створення. Це розширення додасть більше одного мільйона квадратних метрів існуючого простору мечеті, а також будівельні роботи по цьому розширенню, в супроводі інших гігантських проектів в Медину, де він тримає саудівське Міністерство фінансів проводити техніко-економічних обґрунтувань для розширення мечеті Пророка, і проекти, пов’язані з ним. На додаток до рішення класифікаторів для здійснення цих проектів, а також присудження тендерів на них.
Інженер Ібрагім даний момент послугу є директором проектів в Міністерстві фінансів, він пояснив араба, що “значне розширення проекту мечеті Пророка може бути пов’язаний з декількома проектами і елементи, пов’язані з ними безпосередньо, так і опосередковано, в тому числі розвиток центральної області, а також проекту Дар аль-Хіджра компанії, яка складається з 100 веж адміністративні та гостинність, а також деякі послуги, а також проект року траса, яка зв’яже Пророка мечеть і мечеть Губа. ”
Проект слід рік
Проект був схвалений нещодавно Хранителем Двох Святинь, в свій нещодавній візит до міста Медину і працює зараз, щоб приступити до розробки попередніх досліджень для нього. Вона покликана відродити Сунни Пророка Аллаха нехай благословить його і його сім’ю і його ходити між мечеттю Пророка і мечеть Губа.
Проект, який з’єднає дві мечеті, тягнучись 3 км в довжину і ширину 300 метрів. Відрізки на службових будівель дорожньо-транспортних, комерційних і житлових, і прийняті до уваги при проектуванні цивільних Tairaz, він прибуде в північному районі мечеті Губа, південному районі мечеті Пророка.
Міністерство фінансів почало інвентаризацію нерухомого майна, який буде відповідати на шлях проектного року, де він був обмежений до 840 властивостей, площею 929 тисяч квадратних метрів.
Міністерство оцінило відчужене майно плентатися рік оцінюється приблизно в десять мільярдів ріалів, і, як очікується, почати евакуацію з цих будинків початок нового ісламського року.
Айни планується
Вона розробляється Міністерством фінансів вона планує і повні послуги вода, електрика, зв’язок і мощення доріг, з тим, щоб компенсувати експропрійованих власників, більше запланованого площею 18 мільйонів квадратних метрів, а кількість шматків, з яких понад 15 тисяч штук. В ході дослідження в даний час пов’язана з планованою мережі метро в місті Медіна, і що посилання на мечеть Пророка.
Розширення мечеті Пророка
Над мечеттю в своїй історії, ряд розширень, початок епохи халіфів, Омейядського Пакту, через Пакт Аббасидів і османського періодів. Держава Аравія, і він бачив значне розширення мечеті під час правління короля Фахда бін Абдул Азіз, раніше король Абдалла оголошує про розширення є найбільшим в історії мечеті, яка є розширення короля Салманом постійно працювати. Це розширення дозволить збільшити пропускну здатність мечеті до одного мільйона і шістсот тисяч віруючих.
Це було в березні перед початком минулого може бути першим етапом розширення Саудівської Аравії для мечеті третього Пророка. Дві сотні тисяч квадратних метрів, де гоночних проти понад 10 тисяч робітників і інженерів час для завершення робіт по розширенню і фігурки, записані з початку бізнесу досі 33 мільйони кумулятивні годин роботи не були завершені до кінця липня.
Він пояснює д-р Халід як випадок менеджера проектів в Дар-ес-інженерного проекту “складається з розширення будівлі, перша фаза зі східного боку, і аналогічне будівлю із західного боку, і майбутнє з північного боку, відокремлюючи розширення і будівництво на основі арен в оману інтерфейсів, а також мости Список посилань стара мечеть з розширенням “.

Король Салман залежить конструкцій розширення мечеті Пророка в Медині

Хранителем Двох Святинь короля Салман бін Абдулазіз – і бог з ним -mads середу 09/14/1436 H, прийом команди Міністерства фінансів на чолі з міністром фінансів Supervisor помічник генерального до розширення Пророка мечеті професора / Мухаммеда більше і поділитися деякими з членів Наглядового комітету проекту, інженерів, керівників Міністерства Madinah проекти. взяв участь в прийомі, Його Королівська Високість принц Мохаммед бін Наїф, наслідний принц, заступник прем’єр-міністра і міністра внутрішніх справ і Його Королівська Високість принц Фейсал бін Салман, губернатор Медіни, і Його Високоповажність шейх д-р Абдул Рахман аль-Судейс генеральний президент Велика мечеть і мечеть Пророка

Подивіться – може Бог захистити його – на пропозиціях і вирізи проектів, здійснюваних Міністерством Медину у великому проекті розширення для мечеті Пророка і супутніх товарів, а саме:
1 – Стерео переглянутий дизайн для розширення мечеті Пророка.
2 – стерео рік траса проекту.
3 – оточують відтворення і розширення проекту мечеті Губа.
4 – Музичний проект Дар аль-Хіджра.
5 – схема стерео міністерство, щоб компенсувати роду проект.
6 – оточити короля Салман Convention Center.
7 – відображення загальних рисах з розвитком Центральний новий район міста Медіна.

Хранителем Двох Святинь, прийняла переглянутий проект для розширення мечеті Пророка, який включає в себе будівництво першої черги на східній стороні, а друга фаза на західній стороні з розширенням першого рядка і відстрочення третього етапу на північній стороні до готовності житлових веж альтернативи для розміщення населення на даному етапі, відповідно, як ілюструється доданими кресленнями ,
Він також взяв – може захистити його Бог – рік слід проекту і проект заново створити і розширити мечеть Губа, і Бог благословить його і підтримав продовження Дар аль-Хіджри і начерки проектів міністерства для компенсації в натуральній формі і Салман Кінг Центр для проведення конференцій і планований рік розвитку для нової центральної площі.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديوالتعليقات مغلقة.


Flag Counter