Третє розширення Харам в Мецці

 
Відкрив Хранителем Двох Святинь короля Салманом, нехай Бог захистить його п’ять проектів в рамках третьої Саудівської розширення Великої мечеті в Мецці, в тому числі, розширення площ, тунелів та будівництва будівель і споруд, першої кільцевої дороги. Він поінформував Зберігача двох Святинь, на моделі всього проекту розширення Великої мечеті, а також фотографії, які містять елементи і компоненти проекту розширення, слухаючи пояснення про них.

Генеральний президент Велика мечеть і мечеть Пророка і кинув доктор Шейх Абдурахман бін Абдулазіз Аль-Sudais слово підняти найглибшу вдячність і подяку, вдячність і подяку Хранителю Двох Святих на пропозицію з двох догляду Джаліля і високою турботи, благаючи Бога, щоб зробити це в балансі добрих справ.

Він описав відкриття цього історичного розширення, як ісламський відповідний клей, історичні Balija і ночі, і гарне благословення, обніматися в литому Gemini, пом’якшують виносок, і грав головну роль Braiha і Ouachiha, облицьовані атмосферу віри, концентратори честь Tzvha, в честь місця і місця, часу і випадку.
Sudais сказав: «Це історичне розширення включає в себе загальні простору для всього проекту 000. 470. 1 квадратних метрів і може вмістити Велика мечеть в більш ніж 000.850. 1 в сироватці крові, автоматичні ворота і проект під керуванням приватного контролю над проектом після того, як в цілому 78 номерів дверей Баба

Він сказав: “Хранитель Двох Святинь має Athvtm ісламської нації на Сході і на Заході мудрі рішення і великі проекти, на перший план виходить і пік Великої мечеті в Мецці і розширювальним мечеть Пророка.

Він зазначив, що проект містить передові системи, в тому числі аудіо системи в цілому 4524 навушників гарнітури, а також системи управління вогнем промені від загального числа променів системи попередження про небезпеку з камерою для всього 6635 будівельних і санітарно-гігієнічних систем в якості центрального відсмоктування пилу.

Він пояснив, що будівля також містить прогулянками Замзам води в інтегрованої системи охолодженої води Замзам із загальною кількістю шарів Замзам 2528 затоки, надання спеціальних послуг і місць молитви різних ролей і різних висотах прийти паралельно зі збільшенням числа паломників і відвідувачів, які Ciodon цей історичний проект, проблема заторів назавжди. Міністр підкреслив, що це історичне досягнення матиме позитивний вплив лідерства в освітленні культурної ролі цієї благословенної країни і виконання Двох Святинь, в своєму листі ісламської великий гарне поширення, безпеку і поміркованості, миру і любові.

Міністр фінансів д-р Ібрагім бін Абдулазіз Аль-Ассаф, привітання Зберігача двох святих і всіх мусульман з цією історичною подією, в якому запускає найбільший розширення Великої мечеті, вказуючи на те, що відкриття саудівської розширення, третє пришестя розширення попередніх історичних розширень, які почалися за наказом Його Величності короля засновника Упокой його душу, і закінчив Його Величності Короля Сауд аль-Фейсал, то розширення східних дворів, які мали місце під час правління короля Халеда, то розширення мечеті із західного боку, яка має в правління короля Фахда, а потім розширити зусилля почалося під час правління короля Абдалли, то це значне розширення, замовленого королем Абдуллою, і було завершено за царювання хранителем двох Святинь короля Салман бін Абдулазіз.

Аль-Ассаф зазначив, що комплексний проект для розширення саудівського грандіозної третини Великої мечеті містить основні компоненти, а саме: будівництво головного розширення Великої мечеті і розширення діяльності, які раніше розширення зрештою іноземні площі, мости і терасування відкрив з’єднання для центральних служб і тунелів служб і будівель безпеки, лікарні, пішохідних тунелів і транзитних станцій і мостів, що ведуть до університетського містечка і перша кільцева дорога, навколишнє Велика мечеть і інфраструктури району, в тому числі електростанцій, водосховищ та зливових вод дренаж. Він додав, що Хранителем Двох Святинь ознаменувати в цій благословенній ночі п’ять основних проектів, а саме: основні будівництва і розширення площ проекту і проектної тунелів пішохода і проект центральної станції технічного обслуговування на території кампуса і перший проект кільцевої дороги.

Він підкреслив, що всі цифри і статистичні дані вказують на величину боргу, яка спрямована в кінцевому підсумку на комфорт і спокій Taivin і іноді суперечливі, і зборів, зазначивши, що розширення президента проекту будівництва складається з шести поверхів молитви і 680 електричних ескалаторів і 24 ліфтів для інвалідів та 21 тисяч туалетів і Моаді.

Слідом за цим Хранителем Двох Святинь, натиснувши на запуск розширення Великої мечеті, яка включає в себе головні ворота складається з трьох секцій, кожна секція Derftin і кожен з них 18 тонн керованих за допомогою кнопки дистанційного керування будівлею та провів розширення, яке його будівля складається з трьох поверхів, на плоскому будівлі 000 , 320 м2, вміщає 300 тисяч тих, хто молиться, а також відкрили Боронь арен розширення, яке має Mstahha 175 тисяч м2, і може вмістити близько 000. 330 в сироватці крові. І відкрив може Бог захистити пішохода, який включає в себе п’ять тунелів для пішоходів передач від кампуса в районі Паломництво і Jarwal з витрат, виділених чотири з них для транспортування гостей Дім Божий з виділених п’ятим надзвичайних ситуацій та безпеки трас, загальною протяжністю цих тунелів становить близько 5300 м, на додаток до комплексних централізованих послуг включають в себе електростанції генератори резервного копіювання та охолодження води та збору відходів резервуара і водяні насоси, пожежогасіння, і перший проект кільцевої дороги, яка знаходиться в центральній зоні і Eetmd 4,600 метрів в довжину і включає в себе мости і тунелі для передачі від центральної області до зовнішньої сторони з трьома смугами руху в кожному напрямку.

.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديوالتعليقات مغلقة.


Flag Counter