Фейсал бін Абдул Азіз

 

Короля Фейсала бен Абдель Азіз Аль-Сауд (1324 / 1906-13 березня 1395/25 березня 1975 г.), король Саудівської Аравії від 2 листопада 1964 року по 25 березня 1975 року народження, третій син синів короля Абдель Азіза чоловіків.
Введений свого батька, короля Абдель-Азіза в політиці в ранньому віці, коли він послав у відвідуванні Великої Британії та Франції до кінця Першої світової війни, і тоді було тринадцять «13» -річна, як глава делегації Королівства до «Лондонській конференції» 1939 року за палестинського питання і відомий як таблиці круглий.
На місцевому рівні призвело саудівських сил, щоб заспокоїти напружену ситуацію в Асир, в 1922 р У 1925 році армія під його керівництвом пішли в області Хіджаз, і зміг домогтися перемоги і контроль над Хиджаза.
У 1926 році він призначив король Абдул Азіз, заступник генерального Його Величності Короля, як він був призначений в 1927 році в якості голови Ради Шури. У 1932 році він був призначений міністром закордонних справ в додаток до того, глава Ради Шури. Він також брав участь в 1934 році в Саудівській Аравії єменський війни.

– Після смерті свого батька і його брата він отримав постанову Сауд був призначений наслідним принцом, заступником прем’єр-міністра і міністра закордонних справ, а в 1373 год, що відповідає тисяча дев’ятсот п’ятьдесят чотири послав король Сауд візити в деякі країни від його імені. У 1376 Н, що відповідає 1957 року Саудівська Аравія підписала фінансова криза і був прийнятий король Сауд передав деякі з його обов’язків став відповідальним за гроші і державної скарбниці, а також став відповідальним за зовнішні умови для країни. У 1382 Н, що відповідає 1962 році, король Сауд призначив його прем’єр-міністром і міністром закордонних справ.
– Король Сауд страждав в останні роки, мудрість хвороби і що був викликаний виїзду за кордон для лікування, в зв’язку з посиленням хвороби і, отже, він не робить його сили, щоб чинити право,
27 джумада II +1384 H, відповідний 2 листопада 1964 року Удавана кронпринц Фейсала короля.

У внутрішній області:

У своєму Королівстві він домігся великих успіхів в області цивілізованого розвитку і реформ в соціальній сфері та зацікавленої громадськості та університетської освіти, заснував Університет короля Абдель Азіза в Джидді. Він був заснований за часів правління короля Фейсала фахівець лікарні та розширення двох Священних мечетей, було створення Джидда ісламського порту.

У міжнародному полі:

Він дав кожному допомогу для підтримки питань ісламського світу і на вершині палестинського справи. І прийняття проекту Ісламського руху Солідарність.

Його смерть:
Звістка про його вбивства в третьому першої пружини +1395 Н, що відповідає 25 березня 1975 року та знаходиться в бібліотеці відволікають справи держави в Ер-Ріяді і був похований на кладовищі Oud.

مكتبة الصور

مكتبة الفيديوالتعليقات مغلقة.


Flag Counter